Bugi

Bugi

Ta-daaam!

Proszę państwa, oto Bugi! Czarny, drobniutki kocurek o ciekawskim spojrzeniu. W schronisku zna już wszystkie kąty, zwiedziłby coś więcej.

Bugi ma cztery lata i prawie tyle samo jest rezydentem Sopotkowa. Może nie skacze ochoczo na widok gości, ale czy to na pewno kot nieoswojony? Po kwadransie spędzonym z futrzakiem można o tym zapomnieć. Odpowiednia miękkość kocyka i… sopotkowy nicpoń już się wyleguje w najlepsze.

Zabawa? Jasne! Im bardziej szeleszcząca, tym lepiej! Bugi należy do kotków, które wciąż uczą się kontaktu z człowiekiem. Trzeba mu jednak przyznać, że jest najpilniejszym uczniem w swojej klasie. Codziennie i dzielnie dodaje nowe osoby do grona swoich znajomych

Takie adopcje zmieniają świat! Wasz, ponieważ za cierpliwość w oswajaniu kota, dostajecie w pakiecie wdzięcznego przyjaciela. Nasz, ponieważ zaszczytem jest poznać osoby o wielkim sercu, szanujące kocią naturę. A przede wszystkim jego świat: kota, który całe życie czeka na swojego Superherosa

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji