Fran

Fran

Jedno oko mam ale serca tyle jakby były dwa!

💕

Jestem malutki i słodki jak każde kocię, ale trzeba zauważyć, że ja doświadczenia mam już tyle co niejeden dorosły kot! Nie do wiary? A no to prawda. Choć mam zaledwie parę miesięcy to start miałem trudny. Byłem bezdomny, wraz z moją mamą i rodzeństwem codziennie walczyliśmy o przetrwanie. Co przeżyliśmy wiemy tylko my. To już minęło, teraz mam życie jak z bajki... jedzenia po kokardę, mięciutkie legowisko i mnóstwo kolegów, którym mogę opowiadać jak to było żyć na ulicy i pokazywać pamiątkę z tych czasów - zepsute oczko.

Nie musicie nade mną płakać, bo mi wcale brak tego oczka nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Jestem tak samo zabawowy i ruchliwy jak każde inne dziecko! Do mojego bajecznego życia brakuje tylko człowieka, którego bym pokochał tym swoim wielkim sercem. Jak usłyszysz jak słodko mruczę gdy weźmiesz mnie na rączki z pewnością też mnie pokochasz.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji