Frania

Frania

Dziś miastu i światu chcemy przypomnieć o jeszcze jednej naszej lokatorce czekającej na dom, Frani. Franusia ma niecałe półtora roku, od malucha przebywa z nami i jest naszą prawdziwą pociechą

Zawsze specjalizowała się w akrobacjach, spacerach pionowych, pracach na wysokościach. Z biegiem czasu, a to już przecież ponad rok, trochę wydoroślała dziewczyna i zmieniła nawyki

Dziś cechą charakterystyczną Frani jest ciekawość. Co chwilę robi te swoje wieeelkie oczy…

Wystarczy przyjść do Frani w odwiedziny – od razu robi wymarsz z nosem do przodu sprawdzając: któż to zawitał w moje progi, co ma garści, ile toreb i co w nich jest?

I czy tym razem zabierze mnie do domu?Franusia od dziecka ceniła sobie towarzystwo innych kotków, a człowiek był u niej na drugim miejscu. Zaciekawiona i chętna do zabawy – owszem, ale jednak niedotykalska. Ostatnia praca wykonana wspólnie przez Franię i wolontariuszy odmieniła ją mocno!

Widać, że lubi kontakt z człowiekiem, choć jeszcze trochę na dystans… Frania potrzebuje częstego kontaktu z osobami, które zna i pamięta, to pozwala jej bardziej otworzyć się i zaufać. Cały rok 2020 spędziła z nami, czy rok 2021 będzie dla Frani oznaczał nowy dom, nowych opiekunów – takich, co to już spędzą nią wszystkie kolejne lata? Co Państwo myślicie?

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji