Maślak

Maślak

Jeszcze młodzieniec, chociaż już spory. Można powiedzieć, że wychowało go schronisko gdzie trafił jako maluch. A schronisko to schronisko, wiadomo. Owszem, warunki lokalowe nie najgorsze, wyżywienie może być, od czasu do czasu jakiś człowiek pojawi się, na co dzień wokół bracia i siostry.

W tych warunkach dorastanie to trochę jak w domu dziecka, niby wszystko jest, ale brakuje własnego kąta. Więc Maślakowi prawdziwego domu też brakuje, chociaż może jeszcze o tym nie wie.

Do człowieka podchodzi z rezerwą, woli obserwować. Co nie znaczy, że gdy pozna tego jedynego, który właśnie jego, Maślaka wybierze, to nie otworzy się całkowicie. Jesteśmy tego pewni.

Maślak uwielbia towarzystwo człowieka. Wita odwiedzających w boksie głośnym mruczeniem, lubi głaskanie i zabawy z wędką - bardzo ładnie i wysoko skacze  Ma w boksie kociego przyjaciela Lubczyka - często razem się bawią i śpią. Idealna para do adopcji w dwupaku.

Jest dość spokojny, można powiedzieć refleksyjny. To dzisiaj, jak będzie w domu – nie wiemy. Maślak poleca się uwadze i zaznacza, że siedzi na walizkach z nadzieją, że termin przeprowadzki się zbliża!

Osoby   zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji