Karol

Karol

W kategorii istot ciekawskich i wszędobylskich zwycięża… kot Karol, lat: 1. W Sopotkowie ma mocną konkurencję, ale jednak – to, co Państwo zobaczą na zdjęciach, mówi samo za siebie. Złoty medal dla tego plądrownika!

Na szczęście, poza wściubianiem nosa (albo i całej głowy) w torby wolontariuszy, Karol ma też inne hobby! To jest kot zawsze chętny do zabawy. Wędce żadnej nie przepuści, goni, skacze, koziołkuje, robi wślizgi – to jest dopiero ubaw!

Poza tym świetnie dogaduje się z kocią ekipą w boksie. Jest przyjacielskim kotem, lubi się zwinąć w kulkę i drzemać sobie w towarzystwie. Wobec ludzi Karol tylko z pozoru trzyma się na dystans. Kiedy już nabierze zaufania, staje się przytulaśny i wręcz domaga się głasków, chce mieć człowieka na wyłączność!Karolek jest kotem delikatnym, wręcz szczawikiem, za to uroczym i bardzo otwartym! Daje nam codziennie wiele radości i gotów jest szerzyć ten swój życiowy optymizm wszem i wobec… gdyby tylko dostał od losu szansę…

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji