Łapka

Łapka

Łapka to bardzo wyjątkowa kotka - ma blisko dziesięć lat, w Sopotkowie mieszka od pięciu. Czas znaleźć dziewczynie dom. Opiekun Łapki musi być równie wyjątkowy jak ona...

Z wyglądu czarna, ale ma białe znaczki. Z charakteru biała, ale ma czarne znaczki... Kocha ludzi, tęskni za kontaktem, prosi o uwagę ALE starannie dobiera sobie ludzkich przyjaciół, nie każdego potrafi obdarzyć takim samym zaufaniem i czułościami.

Tuli się, owija szyję jak zimowy szal, robi baranki, układa się na kolanach ALE te mizianki odbywają się tylko na jej zasadach… głaskanie ręką wzbudza w Łapce ogromny strach, potrafi wówczas miauknąć nerwowo, ofukać, uciec, gdzie pieprz rośnie.

Potrafi się wyciszyć, ułożyć w bezpiecznym legowisku, opanować stres, który jej nie opuszcza w schronisku, mimo, że jest z nami tak długo… ALE nie lubi towarzystwa innych kotów - ich bliska obecność wzbudza w niej duży lęk.

Dlatego w Sopotkowie mieszka w “jedynce”, w domu też powinna być jedynym zwierzakiem.

Łapkę oddał właściciel, była wówczas w bardzo złym stanie psychicznym… Ale przeszła ogromną przemianę - mimo wszystkich hałasów i zapachów wokół (to dla niej wciąż bardzo trudne), dużo więcej spokoju zagościło w jej kociej duszy.

Czego potrzebuje Łapka? Cichego, spokojnego domu z niewielką liczbą domowników - tylko dorosłych, którzy uszanują jej niezależność… Aby przekonać Państwa, jak niesamowita jest ta kotka, poprosiliśmy Łapkę i jej dobrą znajomą, Magdę o kilka wspólnych zdjęć. Oto, jak kochana potrafi być Łapka, proszę spojrzeć…

Dziękujemy niezawodnemu Juwel Fotografia za sesję foto

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie i przesłanie ankiety przedadopcyjnej.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji