Minnie

Minnie

Gdy Minnie śpi słodko wtulona w swoje przyszywane rodzeństwo to należy podziwiać, rozczulać się i fotografować albowiem to nie potrwa długo! To kocie dziecko jest pełne energii.

Choć jest to jedna z najmłodszych mieszkańców schroniskowego przedszkola to odwagi ma jak prawdziwy duży kot. Niestraszne są dla niej nowe wyzwania a także dorośli koledzy, bez ceregieli wejdzie im na głowę, a dodatkowo uchodzi jej to na sucho, bo przecież ten dziecięcy urok...

Wszędzie jest pierwsza, musi obejrzeć, sprawdzić, jak trzeba to i rozbroić kartonową pułapkę, upolować skacząca pluszową rybkę, a to wszystko dla swojej drużyny, aby była bezpieczna. Taka właśnie jest nasza Minnie odważna i waleczna dbająca o swoje stado. Nie pozwoli nikomu się smucić w boksie, rozbawi każdego kto tego potrzebuje.

Pracować przy niej jest ciężko (wdrapywanie się na człowieka to przecież taka świetna zabawa albo zabieranie narzędzi pracy w celu kontroli jakości), ale za to jest wesoło! Choć jest to kotka bardzo proludzka to nie ma za bardzo czasu na głaskanie, pogoń za wędką to jej żywioł, ale przytulanki gdy oczka już senne czemu nie? Jak każde dziecko, potrzebuje swojej porcji miłości i dotyku.  

Jeśli szukasz kotka, do niekończących się zabaw, który na co dzień będzie dawał ci mnóstwo radości to wybierz właśnie Minnie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji