Nika

Nika

Kotka, która wita każdego odwiedzającego już od drzwi radosnym pomrukiwaniem i z ogromnym zainteresowaniem! Potrzebuję uwagi człowieka i czasu poświęconego tylko i wyłącznie jej. Jest spragniona miłości, bo najwidoczniej to tej pory jeszcze dużo jej nie otrzymała.

W schronisku przeżywa dramat, boi się być otoczona tymi wszystkimi odgłosami, jest kotką bardzo wrażliwą. Nika jest też dość nerwowa, potrzebuje czasu aby się uspokoić i zaufać człowiekowi, ale cały czas chce być w jego pobliżu, lubi być głaskana ale tylko na spokojnie i na swoich warunkach. Trudno jest jej skupić uwagę na jednej rzeczy, jest w niej duży niepokój, który skutkuje tym że kotka wydrapuje sobie rany obok pyszczka i na brzuchu.

Nika potrzebuję domu, w którym będzie jej poświęcony czas i uwaga, w którym będzie miała bezpieczny spokojny kąt gdzie się uspokoi i ustabilizuje. Człowiek jest jej oczkiem w głowie, uwielbia być w centrum uwagi. Kiedy się do niej spokojnie mówi, delikatnie głaszcze, wtedy jest chętna do spokojnych zabaw czy wspólnego spędzania czasu.

Swoim ludziom Nika na pewno podaruje mnóstwo miłości i pokaże im co to znaczy być najważniejszymi na świecie. Może to Ty dasz tej wrażliwej kotce szansę? Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji