Rodrigo

Rodrigo

Dziś jest 13 marca, imieniny obchodzi Rodrigo, nasz koci rezydent! Urodzony w 2014 roku i od 2014 roku w Sopotkowie… w dniu imienin życzymy Rodrigo, aby wreszcie mu się poszczęściło i znalazł wspaniałych opiekunów!

Imię Rodrigo to hiszpański odpowiednik germańskiego Roderyka, a imię Roderyk oznacza “sławny ze swego bogactwa”. W przypadku naszego Roderyka jest to bogactwo niewątpliwie wyłącznie duchowe, czyli to najważniejsze!W numerologii, liczba imienia Rodrigo to 6! Typowa Szóstka posiada podobno umiejętność budowania głębokich relacji z otoczeniem i współdziałania, jest dyplomatą i negocjatorem. Realista i romantyk jednocześnie.

Pogodny. Szlachetny i bezinteresowny. I wiecie co? właśnie taki jest nasz Rodrigo! Bardzo lubi kocie towarzystwo, jest zżyty ze swoimi kumplami z gangu i nastawiony do wszystkich – również do gatunku ludzkiego – absolutnie pokojowo! Nigdy nie podnosi głosu, oaza spokoju. Bardziej obserwator niż uczestnik wydarzeń w swoim boksie, ale do czasu… Kiedy wchodzi w grę wędka, Rodrigo śmiało wkracza do akcji

Niby już młode lata ma za sobą, niby taki stateczny i opanowany, a gdzie tam… w zabawie stać go na każdy skok wzwyż i w dal!

Szanowni Państwo, podobno numerologiczna szóstka stworzona została przede wszystkim do życia rodzinnego! Pozwólmy chłopakowi wypełnić swoje przeznaczenie! Szukamy domu dla uroczego Rodrigo!

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji