Rozalka

Rozalka

Poznajcie maleńką podopieczną naszego schroniska. Rozalka jest koteczką urodzoną w kwietniu tego roku. Choć młodziutka, kicia przeszła już wiele. Miała usunięte jedno oczko, drugie ledwo udało się pozostawić. Pomimo tego Rozalka najprawdopodobniej w jakimś przynajmniej minimalnym stopniu odbiera bodźce wzrokowe - genialnie radzi sobie w przestrzeni i bardzo celnie chwyta zabawki.

Jak to przystało na takie maleństwo, jej główną rozrywką jest zabawa. Radośnie biega i skacze jak sprężynka. Przy tym rozczula delikatnością. Jakby specjalnie starała się nie zrobić krzywdy ludzkiemu towarzyszowi w czasie kocich harców. A za ludźmi wprost przepada! Jest ufna, czuła i ogromnie wdzięczna.

Będzie cudownym kompanem swojego opiekuna. Może to Ty będziesz tym szczęśliwcem, którego Rozalka pokocha na zabój i będzie obdarowywać swoim wdziękiem każdego dnia? Chcesz poznać tę wyjątkową kicię? Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji