Sonia Ciekawska

Sonia Ciekawska

Dziś prezentuje się Państwo Sonia Ciekawska. Tak, nadaliśmy jej nazwisko ale nie bez powodu! Ta młoda, elegancka kotka w białych skarpetkach nie ustaje w poznawaniu świata. Bystre oczy, czujne uszy i szybkie łapki są aktywne cały czas.

Wystarczy drobny bodziec a nasza koteczka susem zmierza w jego kierunku i… obserwuje, słucha, analizuje, bada. Ale, ale... wszystko to robi tylko chwilę bo przecież świat jest taki ciekawy! Lubi zabawę, ale nie jest to jej ulubiona aktywność. Owszem pogania za wędką, ale żeby tak cały czas? Nieeee. Tyle różnych, ciekawych niespodzianek kryje świat!

Sonia nie jest nakolankowym zwierzakiem (jeszcze?). Sama pokazuje kiedy chce kontaktu z człowiekiem. Mizianki? Głaski? No jeszcze nie… Sonia najpierw obserwuje, wącha, a dopiero wówczas sama decyduje czy skraca dystans.

Nie wiemy jak kotka odnajdzie się w towarzystwie innych zwierząt. Przypuszczamy, że preferować będzie życie jedynaczki. Jeśli więc marzysz o ciekawym życia kocie, to Sonia gorąco poleca się na przyjaciółkę w Twoim Domu.

Pokochaj ją a Twoje życie odmieni się już na zawsze!

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Zdjęcia: Izabela Rytel

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji