Stokrotka

Stokrotka

Ta drobna koteczka ma około 3 lat. Mieszka w Sopotkowie od marca 2022 roku. Koteczka jest najbardziej przyjazną i potrzebującą człowieka przytulanką. Jest to typowy kotek, który będzie siedział u Was na kolanach godzinami, prosząc o głaskanie. Odwdzięczy się mruczeniem i ocieraniem. Zamiast zabawy najczęściej preferuje spokojne sesje przytulania.

Stokrotka kocha wszystkich ludzi i potrzebuje ich uwagi i miłości. W schroniskowym boksie nie ma szans. Każdorazowo chce zatrzymać człowieka dla siebie, wtula się w niego chcąc czuć ciepło i obecność. Koteczka trafiła do schroniska z zapaleniem trzustki, na które była leczona oraz grzybicą (obecnie w końcowej fazie leczenia). Prawdopodobnie  alergia w połączeniu z dużym stresem, jakim jest dla niej pobyt w schronisku,  spowodowała, że Stokrotka sama wydrapała sobie sporą ranę na karku. Rana jest w trakcie leczenia, a kotka będąc w domu tymczasowym stała się o wiele spokojniejsza i teraz już tylko czeka na swój kochający dom na zawsze.

W nowym domku będzie potrzebować dużo czułości i uwagi. Odwdzięczy się nowej rodzinie dając jej pełnię kociej miłości i przywiązania.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji