Wisznu

Wisznu

Szaro-bura kotka o tygrysim pyszczku. Całe życie mieszka w schronisku.

Hinduska Wisznu to bogini ładu we wszechświecie, a nasza sopocka Wisznu to szef porządku w swoim boksie. Dba, żeby nie było tam pyskówek, wyzwisk i innych kocich awantur. Jest za to kojąca cisza i ład.

Wisznu przygląda się człowiekowi z odległości. Kiedy ma lepszy dzień podchodzi i obwąchuje wędkę, torbę lub rękę. Czasami pobiega za wędką lub ułoży się w kłębek w pobliżu.Przy regularnych wizytach zaczyna się przyzwyczajać do danej osoby. Nie daje się jednak dotknąć, co jak uważamy może ulec zmianie w docelowym domu.

Wisznu to spokojna i bacznie obserwująca kotka. Nauczyły ją tego prawdopodobnie długie lata w schronisku. Czasem można było ją zastać przytuloną do kociej koleżanki Marcysi. Niestety, po adopcji kotki Wisznu straciła swoją bratnią duszę.

Sopotkowe dzikuski skrywają dużo ciepłych uczuć dla przyszłych opiekunów, a prawdziwy dom zmienia dla nich niezmiernie dużo. My wierzymy, że o Wisznu przeczyta/ usłyszy w końcu ta jedna właściwa osoba, która będzie wystarczająco cierpliwa i odmieni los naszej kici.

Możliwe, że Wisznu zostanie z nami na zawsze… W porządku, nie chcemy mu szukać domu na siłę, ale jednak mamy cichutką nadzieję, że kogoś z Państwa przejmie jego los i mimo, że to taki dzikusek, zechce dać mu dom? Kto wie, może uda się zrobić z niego kanapowca? ♥

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji