Blik

Blik

Blik jest jednym z trzech szczeniaków, które trafiły do nas na początku listopada 2022 roku. Jego siostra  i brat okazali szczęściarzami, bo znaleźli już domki i wylegują się zapewne na swoich miękkich łóżeczkach. Blik też marzy o swoim domu, tym bardziej, że po rozstaniu z rodzeństwem został sam. Liczy, ze znajdzie się i dla niego upragniony, wymarzony dom.

💚

Ładnie chodzi na smyczy po terenie schroniska, który zna, jednak za bramą czuje się niepewnie, wtedy chce szybko wracać. Wystarczy dłużej z nim porozmawiać, a zaczyna się wtulać i prosić o głaski. Jest wpatrzony w człowieka, a oczy ma piękne, można się w nich zakochać. Im dłużej się z nim przebywa i mówi do niego, tym bardziej jego ogonek jest w ruchu.

Nie pozwólmy, by Blik długo rozmyślał, czy znajdzie się ktoś, kto go pokocha. On po prostu potrzebuje swojego człowieka, który pokaże mu świat do przemierzania razem.

Blik też chce mieć tyle szczęścia co jego rodzeństwo.  Pomóżmy mu znaleźć jego kąt!

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji