Groszek

Groszek

Groszek to 5 letni, niezwykle przyjazny pies. Nasz przyjaciel widzi sercem. Mimo to bardzo dobrze sobie radzi z tą niepełnosprawnością i zupełnie nie przeszkadza mu cieszyć się życiem.

Żadna przeszkoda na spacerach dla niego nie stanowi problemu, przechadza się między drzewami, krzewami czy leżącymi kłodami. Ma świetnie rozwinięty węch i słuch, dzięki temu tak pewnie maszeruje po leśnych ścieżkach. Groszek na spacerze prowadzi swojego opiekuna, dlatego czasem się zastanawiamy kto jest przewodnikiem!

Jest niezwykle wdzięczny za każdy spacer, za każdą wspólnie spędzoną chwilę.
Pies czule wita się z człowiekiem, cierpliwie czeka na przypięcie smyczy.
W trakcie spaceru potrafi podbiec i prosić o głaski. To wdzięczny pies, niezwykle łagodny i do tego inteligentny. Na smyczy czasem trochę ciągnie, więc mała nauka mu nie zaszkodzi.

Nasz Groszek to grzeczny psiak, w kojcu utrzymuje czystość, swoje potrzeby załatwia wyłącznie na zewnątrz.

Boks dzieli ze swoją psią koleżanką Przemką, z którą bardzo dobrze się dogaduje. Do innych psów również ma pozytywny stosunek, wręcz szuka z nimi kontaktu. Groszek sprawia wrażenie wdzięcznego i bardzo zadowolonego z życia. Do pełnego szczęścia potrzebuje swojego domku u boku ukochanego człowieka.
On odda Ci swoje serce, czy Ty oddasz mu swoje?

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

fot. Juwel Fotografia i Wolontariuszka

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji