Hira

Hira

Hira była już adoptowana niestety znów szuka domu. Zanim ponownie przekroczy bramę naszego schroniska, zrobimy wszystko, żeby dziewczyna trafiła od razu do docelowego domu.

Tak o niej pisze obecny opiekun: „Hira jest młodą suczką w typie rottweillera, urodzoną w 2019 roku. Kocha ludzi, ich towarzystwo, jest radosna, chętna do zabawy. Najchętniej spędzałaby przy człowieku cały czas. Niestety jako szczenię została porzucona. Po jakimś czasie trafiła do Sopotkowa, gdzie podbiła serca pracowników i wolontariuszy. Znalazła dom, ale życie nie zawsze pisze scenariusze jakich byśmy pragnęli, suczka ponownie szuka domu. Kochającego i spokojnego. Bez kotów, gdyż niestety ich nie toleruje, najlepiej jako jedynaczka. Dobrze byłoby, gdyby nie musiała przebywać sama przez wiele godzin każdego dnia. Przyszły dom musi wiedzieć jeszcze jedno - Hira, prawdopodobnie ofiara pseudohodowli, odziedziczyła pewne problemy genetyczne. Objawiają się one zaburzeniami koordynacji ruchów, tikami głowy, zaburzeniami widzenia. Na szczęście nie są one tak nasilone, żeby uniemożliwiały normalne życie i samodzielne poruszanie się. Suczka w Sopotkowie przeszła dokładne badania, w tym także rezonans magnetyczny, i stwierdzono, że jej problemy są związane z niedorozwojem móżdżku. Będą towarzyszyć suczce całe życie, ale nie będą się pogłębiać i nie zagrażają jej życiu. Hirę raczej męczy hałas, dlatego nie szuka domu z małymi dziećmi.”

Pomyśl o Hirze, wrażliwej suczce, która miała do tej pory życiowego pecha. Może to na Ciebie czeka, żeby ofiarować swoje psie, kochające serce już na zawsze? W sprawie Hiry prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej – następnie my przekażemy namiary do obecnego opiekuna.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji