Inka

Inka

Inka to nieduża sunia w średnim wieku.

Inka jest bardzo delikatna i niepewna w kontaktach z nowymi osobami. Potrzebuje dużo czasu by komuś zaufać i wyjść np.na wspólny spacer. Po wielu miesiącach pracy otworzyła się i obdarzyła mnie zaufaniem wybranych pracowników i wolontariuszy na tyle, że ostatnio już sama wskakuje na kolana i czeka na głaskanie, drapanie brzuszka.

Uwielbia las i nowe trasy, eskploruje bardzo dużo, każda nowa flora w lesie musi być poznana. Na początku na spacerach uciekała przed każdym złamaniem gałązki w lesie, a teraz nawet doroczne wyścigi samochodowe w pobliżu schroniska nie zrobiły na niej większego wrażenia.

Inka potrzebuje opiekuna zdecydowanego i przede wszystkim cierpliwego, który pokaże jej że swiat nie musi byc az tak przerażający. Szukamy domu cierpliwego, idealnie w pobliżu lasu/parku, gdzie mogłaby dalej eksplorować i żwawo biegać oraz skakać przez leśne przeszkody.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi (KLIKNIJ TU) oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej (KLIKNIJ TU).

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji