Lizzie

Lizzie

Nieduża, ruda, około 2 letnia. Została znaleziona z bardzo podobną, około rok młodszą suczką Nel. Jest od niej trochę ciemniejsza, i ma nieco krótszą sierść. Nie znamy jej przeszłości, ale prawdopodobnie ma nie najlepsze doświadczenia. Początkowo była mocno nieufna, trzymała się tylko z młodszą towarzyszką, która chodzi za nią jak cień.

Mieszkają razem. Lizzie jest w tym duecie tą odważniejszą, pierwsza oszczekuje, pierwsza obwąchuje, pierwsza też przełamała lęk przed głaskaniem przez osoby, które już poznała. Też jest jeszcze młoda i skłonna do harców. Chętnie na wybiegu, ale i na smyczy wybierze się na krótki spacer.

Lizzie tak jak i jej młodsza koleżanka z utęsknieniem wygląda domu, własnego domu, takiego na zawsze. Najważniejsze, żeby była kochana. Takie nieduże pieski nie mają wielkich wymagań. Nie potrzebują dalekich, wielokilometrowych spacerów, ani nie wymagają siły fizycznej od opiekuna. Mogą trafić zarówno do rodziny, jak i do spokojnej, samotnej osoby. Lizzie czeka.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji