Nel

Nel

Malutka, beżowa suczka z lekko przedłużonym włosem, w wieku około jednego roku. Znaleziona z drugą, bardzo podobną, około roku starszą Lizzie. Teraz razem mieszkają.

Nel jest nieśmiała, trochę płochliwa, ale urocza. Zapatrzona w tę starszą podąża wszędzie za nią, chociaż odwrotnie też to działa. Gości w boksie, wolontariuszy czy pracowników, wita szczekaniem. Nie ma w tym jednak agresji ani odstraszania. Odwrotnie, z dużym zainteresowaniem przygląda się nowej osobie, a po chwili zaczyna obwąchiwać. Jakiś czas cofała się przed wyciągniętą ręką, dłużej niż starsza Lizzie, ale i to przełamała w stosunku do osób, które częściej je odwiedzają. Powoli zaczyna pozwalać na głaskanie, a nawet sprawia to jej widoczną przyjemność.

Zaczyna też chodzić na krótkie spacery na smyczy, a na wybiegu lubi szaleć, jak to młodziak. Nel szuka domu, oczywiście w pakiecie z człowiekiem, który otworzy dla niej serce. Warunkiem jest ofiarowanie jej miłości.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji