Ozi

Ozi

Ozi to młody, większy, pełen energii pies w typie golden retrievera.

Nie miał dotąd zbytniego szczęścia w życiu. Urodzony w pseudohodowli, wcześnie odebrany od matki, trafił do nowego domu. Nowa rodzina, ponowne braki w socjalizacji i ugryzienia po braku poszanowania przestrzeni osobistej i czasu na odpoczynek zestresowanego młodego psa spowodowały, że Ozi trafił do naszego schroniska (oddany przez ówczesnych opiekunów).

Początkowo bardzo ostrożny i przerażony, szybko dał się poznać pracownikom, a następnie wolontariuszom, jako pełen energii, pozytywny pies!

Ozi uwielbia kontakt z ludźmi i innymi zwierzakami. Zawsze czeka grzecznie, ale z nadzieją na spacer. Kocha wyjścia z opiekunem, kąpiele w liściach i patyki. Chociaż widać wspomniane braki w socjalizacji (czasami jest zbyt nachalny, co denerwuje inne psy), to jest to nadal młody psiak, który lubi się bawić, chętnie współpracuje, uczy się komend i generalnie uwielbia wspólne zabawy i ćwiczenia.

Szukamy dla Oziego domu, w którym poświęci mu się czas i energię. Dom, w którym otrzyma miłość. Psiak ma ogromny potencjał na wspaniałego PSYjaciela. Poszukujemy dla niego domu bez dzieci. Ozi mógłby (po zapoznaniu) zamieszkać z innym stabilnym psem lub suczką. Zyskałby przewodnika i wsparcie w nowym otoczeniu. Oczywiście najistotniejszy jest mądry i odpowiedzialny opiekun, który dostrzeże i wykorzysta potencjał Oziego.

Zapraszamy do poznania, pokochania i adopcji!

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji