Przemcia

Przemcia

Przemcia przyjechała do nas z Ukrainy. Na granicy była tak przerażona, że strach ją dosłownie sparaliżował. Na początku myśleliśmy, że to z powodów zdrowotnych, ale okazało się, że to strach. Na szczęście, w miarę szybko doszła do siebie.

Przemcia jest większą, urodzoną w 2012 roku sunią. Jest psem lękowym, dlatego przyszły opiekun musi wykazywać się cierpliwością i opanowaniem.

Przemcia jest bardzo spokojna i zainteresowana zarówno innymi psami jak i ludźmi. Chętnie chodzi na spacery z osobami, które już poznała. Po drodze pilnie węszy, ale też zatrzymuje się co jakiś czas aby otrzymać porcję pieszczot. Nie ma w niej agresji, ani do ludzi, ani do innych psów, na spacerze zdarza się jej wystraszyć, gdy spotka nagle kogoś nieznajomego.

Przemcia była w Trójmiejska Klinika Weterynaryjna na konsultacjach u dermatologa i zdiagnozowano u niej toczeń oraz u ortopedy, gdzie wykryto lekkie zwyrodnienie kręgosłupa. Jest pod stałą opieką weterynaryjną i musi przyjmować leki. Przyszły opiekun powinien wziąć pod uwagę, iż Przemcia co jakiś czas będzie musiała pojawiać się u lekarza weterynarii na badaniach kontrolnych oraz będzie przyjmować leki już do końca swojego życia.

Z racji jej lękliwości szukamy domu poza centrum miasta, gdzie Przemcia będzie mogła w spokoju i bez strachu wychodzić na spacery. Jesteśmy przekonani, że przyszli opiekunowie, którzy obdarzą Przemcię sercem i spokojem, zyskają w niej prawdziwego przyjaciela.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji