Szila

Szila

To młoda, roczna, niewielka sunia. Jest bardzo radosna i pogodna. Każde spotkanie z człowiekiem budzi w niej ekscytację. Na spacerze Szila ładnie chodzi na smyczy, reaguje na przywołanie i chętnie eksploruje nowe tereny. Na inne psy reaguje różnie - z jednymi psami chętnie się zapoznaje i wspólnie bawi, innych się boi. Jednak w jej zachowaniu nie ma żadnej agresji.

Szila bardzo kocha człowieka, dlatego niechętnie się z nim rozstaje. Zdarza jej się próbować zatrzymać wolontariusza ze sobą jak najdłużej, bo uwielbia towarzystwo drugiej osoby. Kiedy jednak nadchodzi czas pożegnania Szila piszczy, dając znak, że samotność jest jej straszna. Czeka z utęsknieniem na kolejne spotkanie i możliwość kontaktu z człowiekiem.

Można powiedzieć, że Szila to jeszcze dziecko. Swojego przyszłego właściciela pokocha całym sercem i będzie mu dzielnie towarzyszyć na spacerach i nie tylko. Może to właśnie Ty dasz jej ciepły dom? Szila na pewno zasługuje, aby swoje młodzieńcze lata spędzić u boku kochającego człowieka. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety.

fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji