Tiger

Tiger

Tiger to około 8-letni pies w typie owczarka niemieckiego.
Jego historia należy do smutnych i trudnych. Stracił dom już trzy razy.

Na początku był dom z dziećmi i dwoma yorkami. Tiger większość dnia spędzał na dworze, niestety na łańcuchu. Gdy trafił do Sopotkowa po raz pierwszy, nie umiał nawet chodzić na smyczy. W schronisku, dzięki pracy z wolontariuszami, z czasem zdobył tę umiejętność. Dodatkowo zaczął trenować podstawowe komendy, wykazując się przy tym niesamowitą bystrością i posłuszeństwem. Jednocześnie mogliśmy zauważyć jak wielką frajdę sprawiały treningi!

Drugi dom Tigera nie był na długo – po kilku tygodniach od adopcji, został oddany ze względu na obronę domu/domowników.
Po powrocie do schroniska nadal ćwiczył z wolontariuszami posłuszeństwo. Uczestniczył również w biegu na rzecz schroniska w Parku Reagana, ale największym jego sukcesem był udział w zawodach Rally-O w Ergo Arenie, podczas których nasz chłopak bardzo się wyróżnił! Treningi dla Tigera to wielka radość!

W trzecim (ostatnim) domu Tiger był ponad rok. Wszystko wskazywało na to, że będzie to jego docelowy dom. W końcu jak to mówią: „do trzech razy sztuka”.
Niestety, ponownie został oddany ze względu na obronę domowników.
Po kolejnym powrocie do Sopotkowa, Tiger przez długi czas czekał na poprzedniego właściciela, z którym zdążył się zżyć. Ciepłe, wygodne łóżko, zamienił znów na schroniskowy boks

Tiger to psiak z trudną przeszłością.
Mimo to widzimy, że nie traci nadziei na nowy dom. Kolejny raz zamieszkał w schronisku, ale nadal jest pełen energii, radości i wykazuje dużo chęci do zabawy.
Treningi niezmiennie sprawiają mu radość, a jego ulubione osoby są witane całusem


Tiger potrzebuje doświadczonego domu. Jest bardzo pojętnym psem, który odda całego siebie, jeśli tylko opiekun zechce z nim pracować. Zdecydowanie zasługuje na swoją szansę i dom na całe życie! Dom, w którym zazna miłości i z pewnością ją odwzajemni.

Trzymamy mocno kciuki, by jego historia miała jeszcze szczęśliwe zakończeniem!

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji