Migotka

Migotka

Migotka, nasz ukochany pluszak. Ma siedem lat. Czy Państwo o niej pamiętają?Puchata koteczka dzieli boks m.in. ze swoim bratem, Rodrigo, ale nie tylko. Mamy tu cały gang.

Jest jedyną samiczką w swojej grupie, ale wydaje się, że trzyma całą zgraję twardą łapką i każdy się jej słucha. Koteczka jest w schronisku od prawie zawsze… Nie miała szansy na bliskie spotkania z człowiekiem w poprzedniej lokalizacji schroniska, gdy była jeszcze małą kuleczką.

Z tego też powodu nie należy do kociaków, które od razu wskakują na kolana (jeszcze), ale bacznie się wszystkiemu przygląda i obwąchuje powolutku.

Nic tak nie ożywia Migotki jak zabawa wędką (najlepiej szeleszczącą). No może jeszcze micha z mięskiem potrafi rozchmurzyć jej pyszczek – i to w sekundę.

Ale najlepiej to działają odwiedziny gości, którzy przynoszą tyle rozmaitych i ciekawych zapachów! Szukamy domu dla Migotki, ponieważ wierzymy, że to najlepszy i najszybszy sposób, aby zbudować jej pewność siebie i poczucie więzi z opiekunem.

Gotowi na uroczą kocią przekorę, która owszem lubi ludzi, ale póki co w dystansie? Która żyje w kocim wielotowarzystwie, ale w kaszę dmuchać sobie nie daje?

Migotka szuka takich właśnie opiekunów, proszę się nie wahać!   Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji