Pani Puchacz

Pani Puchacz

Dziś chcemy Państwu przypomnieć o naszej kociej rezydentnce, Pani Puchacz.Pani Puchacz tak się właśnie nazywa nie od parady. Uwaga, wyjaśniamy:

wygląd – piękne, czarne, cierpliwie pielęgnowane futerko nadaje jej charakterystyczny, puchaty wygląd.

Sylwetka – Pani Puchacz wybaczy, ale jednak masywna z dużą okrągłą głową i urocze uszka – zwykle położone poziomo, bo to takie strachliwe jest!

charakter - Puchacze to sowy, mądre głowy. Pani Puchacz to taka sówka właśnie. Nie bierze zbyt czynnego udziału w życiu swojego kociego gangu. Nad towarzyskie spotkania przedkłada spokojne chwile zadumy w jednej z kocich budek. Spędza tam czas rozważając tajemnice wszechświata i niespecjalnie lubi żeby ktoś jej wtedy przeszkadzał… W opinii Pani Puchacz, zabawy są dobre dla kociaków, godność kota dorosłego nie pozwala jej tolerować jakichś wędek czy innych piłeczek!Pani Puchacz należy do grupy kotów najdłużej przebywających w schronisku. Ma osiem lat i jest z nami już od sześciu. Wobec człowieka jest dziś nieco wycofana, ale jak to wspominają najstarsi Sopocianie, był czas, gdy pozwalała się nawet pogłaskać! Czyli wszystko możliwe – potrzebny jest “tylko” człowiek, który się zauroczy naszą bojaźliwą kotką i poświęci dużo czasu w dotarciu do jej kociego serducha.

Hej Człowieku, przyszły opiekunie Pani Puchacz, wypatrujemy Cię z niecierpliwością!

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji