Bounty

Bounty
fot. Juwel Fotografia

Bounty (ur. 2015) to średniej wielkości pies o przyjaznym usposobieniu, który najprawdopodobniej wiele przeszedł. Do schroniska trafił jako wystraszony i unikający kontaktu z ludźmi, jednak po kilku tygodniach powoli zaczął się otwierać by teraz w radosnych podskokach witać opiekunów.

Obecnie Bounty jest na etapie nauki chodzenia na smyczy i przychodzenia do opiekuna. Robi ogromne postępy przy osobach które zna i którym ufa! Na spacerach chodzi spokojnie, ale gdy trafi na wyjątkowo ciekawy zapach, potrafi na moment zapomnieć o człowieku na końcu smyczy, by po chwili ożywić się na nowo i spacerować dalej bez pośpiechu.

Bounty robi ogromne postępy na spacerach, chociaż wciąż duży lub głośny samochód potrafi go wystraszyć.

Bounty do innych psów podchodzi przyjaźnie i chętnie się z nimi zapoznaje. Gdy coś mu się nie spodoba potrafi szczeknąć, ale nie wykazuje przy tym objawów agresji.

Dla kogo jest nasz blondyn? Dla opiekuna cierpliwego i z pewnym doświadczeniem.

Nowy właściciel powinien pokazać Bountemu świat jakim jest i dać mu maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Zabierać go na spacery w spokojne miejsca i powoli wprowadzać go w miejski zgiełk.

Bounty reaguje lękiem również na zbyt szybkie ruchy opiekunów, dlatego dobrze by w domu nie było małych dzieci.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie i przesłanie ankiety przedadopcyjnej.

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji