Jimmy

Jimmy

Jimmy to młody (ur. około 2017 roku) pełen energii, pozytywny i żywiołowy psiak. Gdy trafił do schroniska, był - jak wiele innych psów - wystraszony i wycofany. Po jakimś czasie przekonał się do pracowników i niektórych wolontariuszy, którym pokazał swój przyjacielski charakter.

Jimmy to piesek, który miał dom, ale niestety musiał się z nim rozstać. Nagle znalazł się w nowym obcym miejscu. Gdy trafił do nas był wylęknionym psem, który w swojej obronie głośno szczekał i zdarzało się mu w emocjach kłapnąć zębami. Potrzebował trochę czasu dla siebie, aby pogodzić się z nowo zastaną rzeczywistością. Teraz pokazuje swój przyjacielski charakter. Złagodniał i bardzo otworzył się na człowieka. Praktycznie nie odstępuje go na krok.

Jimmy to leśny żywioł - wędrówki po lesie i znajdowanie wodopojów to jego ulubione zajęcie. Uwielbia eksplorować i węszyć. Zawsze wyczuwa obecność dzików, które nie są mu straszne. Jimko energii ma za kilka psów, ale to nie znaczy, że spacer jest jakimś dużym wyzwaniem. Do większości psiaków podchodzi w sposób raczej neutralny.

Jimek nie ma większych problemów z założeniem kagańca. Do szczęścia brakuje mu już tylko własnego domu i kochającego, lecz doświadczonego opiekuna. Szukamy dla niego domu bez małych dzieci i bez kotów (na które za bardzo się ekscytuje). Zapewne mógłby zamieszkać np. z socjalną i stabilną suczką (po uprzednim pozytywnym zapoznaniu).

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji