Laura

Laura

Jest małą, brązową, uroczą sunią. Niestety z naszych obserwacji wynika, że dotychczas nie miała łatwego życia. Jest suczką lękową. Boi się dotyku.Wiemy, że przed Laurą jeszcze długa droga, aby całkowicie otworzyła się na człowieka i przestała się go bać.

Staramy się jej pomóc. Gdyby nie jej ciężka przeszłość byłaby pogodnym i pełnym życia pieskiem. Niestety w schronisku proces zmiany Laury będzie trwał o wiele dłużej. Z racji tego, że mamy pod opieką wiele czworonogów, nie jesteśmy w stanie poświęcić 100% uwagi każdemu z nich. Dlatego Laurze potrzebny jest dom. Dom, w którym przekona się, że człowiek nie musi być wcale dla niej zagrożeniem.

Jeśli wśród Was jest ktoś, kto jest gotowy przyjąć pod dach psiaka takiego jak Laura to zachęcamy do wypełnienia ankiety przedadopcyjnej. Przyszły opiekun Laury powinien być przygotowany na wyzwania związane z pracą nad psem lękowym, a także być cierpliwym i dać jej tyle czasu ile będzie potrzebowała.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz  wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji