Dziękujemy!

Dziękujemy!

Z całego serca chcemy Wam podziękować za tak liczne przybycie do naszego schroniska podczas ostatniego Dnia Otwartego. Dzięki Wam to wydarzenie było niezapomniane, a nasze schronisko napełniło się radością i pozytywną energią.

Chcemy także podziękować wszystkim Wolontariuszom, którzy nie tylko włożyli wiele serca w przygotowania do wydarzenia, ale także z uśmiechem na twarzy oprowadzali Was po schronisku, dzieląc się historiami naszych podopiecznych. Dziękujemy również pani Ani z Joker - zoopsycholog • behawiorysta • trener psów psów za poprowadzenie wykładu na temat „Zanim zdecydujesz się na psa”

Dzień Otwarty to nie tylko okazja do prezentacji naszej pracy, ale przede wszystkim szansa na spotkanie z prawdziwymi miłośnikami zwierząt. Wspólnie stworzyliśmy coś wyjątkowego, co przyniosło radość zarówno nam, jak i naszym podopiecznym. Mamy nadzieję, że zachęci do adoptowania zwierzaków, które czekają na nowy dom.

Dzięki Wam, nasze schronisko staje się miejscem, w którym każdy zwierzak ma szansę na nowe, lepsze życie. Dziękujemy jeszcze raz za wsparcie, życzliwość i dobroć. Jesteście niesamowici, i mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Waszą obecność również w przyszłości.

Fot. Juwel Fotografia

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji