Już 18.02 MIAU FEST w Sopotkowie!

Już 18.02 MIAU FEST w Sopotkowie!

Świętuj z nami Dzień Kota w Schronisku!

🐾

Czy jest lepszy sposób na świętowanie Międzynarodowego Dnia Kota niż odwiedzenie naszego schroniska 18 lutego? Zapraszamy serdecznie na MIAU FEST, gdzie świętować będziemy te cudowne, mruczące stworzenia, które tak bardzo ubarwiają nasze życie!

Co Was czeka?

Oprowadzanie po kociarni - Poznaj naszych kocich mieszkańców! Może znajdziesz wśród nich swojego nowego, futrzanego przyjaciela? Porady specjalistów - Czekać na Was będą 2 wykłady - o szczegółach wspomnimy niebawem

Trójmiejska Przychodnia Weterynaryjna Pruszcz Gdański podzielą się wskazówkami, jak dbać o koty i zapewnić im najlepsze możliwe życie oraz CatNature opowie jak odpowiednio zaaranżować kocią przestrzeń

Loteryjka z nagrodami - Każdy uczestnik ma szansę wygrać fantastyczne nagrody, które sprawią radość zarówno kotom, jak i ich opiekunom.

MIAU FEST to doskonała okazja, aby spędzić czas w doborowym towarzystwie, dowiedzieć się więcej o kotach, a przede wszystkim - wesprzeć naszych mruczących przyjaciół czekających na adopcję.

🗓

Kiedy? 18 lutego - nie zapomnij zaznaczyć tej daty w swoim kalendarzu!

Gdzie? W naszym schronisku, które tego dnia zamieni się w prawdziwe kocie królestwo. Przyjdź, baw się i świętuj z nami Dzień Kota na MIAU FEST! Razem możemy zrobić więcej dla naszych kocich przyjaciół. Do zobaczenia!

🐱
💕

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji