Prosimy o wsparcie!

Prosimy o wsparcie!

Drodzy miłośnicy i przyjaciele zwierzaków,

W związku z trudną dla całej naszej społeczności sytuacją, prosimy was o zdalne wsparcie naszych kociaków i psiaków z sopockiego schroniska. Jako schronisko również coraz mocniej odczuwamy skutki zaleceń dotyczących izolacji i zamknięcia jednostek gminnych na odwiedziny. Z uwagi na ograniczenie zgromadzeń nie możemy obecnie prowadzić naszych akcji w schronisku ani pojawiać się z naszym kolorowym stoiskiem na odwołanych wydarzeniach dedykowanych zwierzakom, a dary przekazywane lokalnie w schronisku zmalały praktycznie do zera. W związku z tym bardzo prosimy o wsparcie zdalne przy zakupie najpilniejszych potrzeb jeśli chodzi o karmy dla naszych psich i kocich podopiecznych.

W zamian oferujemy w podziękowaniu zestawy naszych gadżetów – psi lub koci kalendarz Sopotkowa na rok 2020, torby i kubki z hasłem „Nie kupuj – adoptuj”, koszulki:– za każdy zakup karmy dla naszych podopiecznych w kwocie od 50 PLN podarujemy Państwu kalendarz Sopotkowa na rok 2020– za każde wsparcie w postaci zakupu karmy w kwocie od 100 PLN podarujemy Państwu kalendarz Sopotkowa oraz torbę lub kubek z hasłem „Nie kupuj – adoptuj” do wyboru– każde wsparcie karmą o wartości powyżej 200 PLN – przekażemy w podziękowaniu zestaw: kalendarz Sopotkowa na rok 2020, do wyboru torba lub kubek, oraz koszulkę SopotkowaZestawy będą czekać na Państwa do odebrania w schronisku po zakończeniu stanu epidemii i ponownym otwarciu schroniska dla odwiedzających.

Dla „niecierpliwych” oferujemy także przesyłkę gadżetów paczkomatem (na koszt darczyńcy).Najpotrzebniejsze w schronisku karmy prezentujemy poniżej:

1. Karma mokra dla kotów:Animonda Carny KittenAnimonda Carny Adult

2. Karma weterynaryjna dla psów:Gastro IntestinalGastro IntestinalGastro Intestinal Low Fat Gastro Intestinal Low Fat

3. Karma weterynaryjna dla kotów:Gastro IntestinalGastro Intestinal4) Karma mokra dla psów:Animonda Gran Carno AdultAnimonda Gran Carno Senior

Zamówione karmy prosimy bardzo przesyłać bezpośrednio na adres:

Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Sopocie, Malczewskiego 38, 81-817 Sopot

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem gadżetów w podziękowaniu – prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości i przesłanie potwierdzenia zamówienia <3

Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych!

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji