Weekend z Kotem

Weekend z Kotem

W trzeci weekend lutego spotkajmy się wszyscy w Sopotkowie, aby świętować nadchodzący Dzień Kota, wziąć udział w wykładach i warsztatach – oraz oczywiście poznać naszych kocich podopiecznych!Aby opowiedzieć o różnych aspektach życia kotów, odwiedzą nas: BLACK CAT

Kot w oczach jednych, to bezwzględny mięsożerca, morderca bez skrupułów, tajemniczy i wolny… W oczach drugich, to mrucząca, puchata kulka sypiająca na kolanach, tak bardzo zależna od nas… Kot w moich oczach jest tym wszystkim po trochu… Jak żyć z kotem i nie zwariować? Black Cat powstał właśnie po to, aby pomóc zrozumieć potrzeby kota i połączyć je z naszymi oczekiwaniami. Powstał po to, aby każdy mógł się cieszyć z posiadania szczęśliwego kota i aby żyło nam się z nimi jeszcze lepiej. Dwa oblicza kota, dwa światy połączone w jedno.

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna

Zespół TKW tworzą wyśmienici specjaliści ze wszystkich dziedzin weterynarii – chirurgia, ortopedia, kardiologia, dermatologia, okulistyka, gastroenterologia i wiele innych. Nasza kadra nieustanie się rozwija poprzez szkolenia i kursy, uczestnictwo w międzynarodowych stowarzyszeniach danej specjalizacji. Możecie być pewni, że Wasi Podopieczni w trudnych przypadkach mogą liczyć na diagnozę skonsultowaną przez szerokie grono medyczne. Zdajemy sobie sprawę, że pobyt w klinice bywa trudnym momentem dla Podopiecznych jak i dla Towarzyszy. Rozumie to nasza kadra począwszy od pracowników rejestracji. Dokładamy wszelkich starań byście szczególnie w tych trudnym momentach mieli w nas wsparcie. Tym wsparciem jest również wyczerpująca informacja, którą staramy się Wam przekazać na temat tego co dolega Waszym Podopiecznym i jak ma przebiegać proces rekonwalescencji.


Podczas weekendu nie zabraknie także kolorowego stoiska Sopotkowa, na którym będzie można kupić m.in. Koci Kalendarz Sopotkowa na rok 2020, a także moc wspaniałych gadżetów dla kotów i kociarzy :) Dochód z datków przekazanych do puszki w ten weekend przeznaczymy na profilaktykę i leczenie kotów trafiających do schroniska w Sopocie :)

GDZIE?
Schronisko Sopotkowo

KIEDY?
Sobota 15 lutego i niedziela 16 lutego, od godziny 10:00 do 16:00

WYKŁADY

SOBOTA
15.0210:00-12:00 Koci designer i przestrzeń do zadań specjalnych Black Cat
12:00-14:00 Pielęgnacja kotów Trójmiejska Klinika Weterynaryjna
14:00-16:00 Tajemnice kociej miski Black Cat

NIEDZIELA
16.0210:00-12:00 Rola zabawy w życiu kota Black Cat
12:00-14:00 Pielęgnacja kotów Trójmiejska Klinika Weterynaryjna
14:00-16:00 Warsztaty z tworzenia zabawek dla kotów Black Cat

Zapraszamy kociarzy – i nie tylko!

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji