Szczeniaczki w Sopotkowie! Zmieniajmy losy razem!

Szczeniaczki w Sopotkowie! Zmieniajmy losy razem!

Kochani, dzisiaj chcemy Wam przedstawić niezwykłe istotki, które czekają na swoje szanse w Sopotkowie. To 4 urocze samce i 2 słodkie samice, których serca są tak wielkie, jak ich łapki.

❤️

Są to malutkie szczeniaczki, które mają przed sobą całe życie pełne miłości i radości. Czekają na dom, ciepło, troskę, zabawę...  

Co prawda, prognozy wskazują, że te maleństwa prawdopodobnie wyrosną na większe psy, ale pamiętajcie, że miłość nie zna rozmiarów!

Adopcja to nie tylko sprawienie, że zwierzątko zyska dom. To również szansa na nowe doświadczenia i ogromną radość dla Waszej rodziny. Wierzymy, że te szczeniaki przyniosą do czyjegoś życia mnóstwo uśmiechu i niesamowitej miłości.

Jeśli zastanawiacie się nad adopcją, nie wahajcie się skontaktować ze Schroniskiem Sopotkowo. Tu czeka mnóstwo informacji na temat tych maluchów - pracownicy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i pomogą w procesie adopcji!

Pamiętajcie, że adopcja to poważna decyzja, ale także krok w stronę miłości!Dajcie tym szczeniakom szansę na szczęśliwe życie i wspólną przygodę z Wami!

Pokochaj mnie.
Jestem gotowy ♥

Zaopiekowany przez pracowników, weterynarzy i wolontariuszy

Zapoznaj się z procedurą adopcji